DŘEVO SPEKTRUM > Akce a novinky

Akce a novinky


KVALITNÍ A LEVNÉ SPÁROVKY NA ČESKÉM TRHU

15.01.2018

V LETOŠNÍM ROCE JSME ROZŠÍŘILI SORTIMENT O SPÁROVKY DUB, BUK, SMRK, BOROVICE A DALŠÍ.

CHCETE KVALITNÍ LEVNOU CINKOVANOU ČI PRŮBĚŽNOU SPÁROVKU PAK SE PODÍVEJTE NA NAŠI NABÍDKU V SEKCI SPÁROVKY.

VEŠKERÝ SORTIMENT SE SNAŽÍME DRŽET V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ A DOPLŇOVAT TAK, ABY BYL NEUSTÁLE K DISPOZICI. JSME NYNÍ VE FÁZI ROZŠIŘOVÁNÍ A NAVÁŽENÍ SORTIMENTU NE VŠE JE HNED SKLADEM ALE BĚHEM LEDNA A ÚNORA 2018 DOSKLADNÍME A POTÉ BUDEME SCHOPNI VELMI PRUŽNĚ REAGOVAT NA VŠECHNY VAŠE POŽADAVKY.  

SPOLUPRACUJEME S RENOMOVANÝM VELKÝM ZAHRANIČNÍM VÝROBCEM, KTERÝ SPÁROVKY VYRÁBÍ JIŽ PO NĚKOLIK GENERACÍ A DÍKY TOMU MŮŽEME GARANTOVAT VYSOKOU KVALITU TĚCHTO POLOTOVARŮ. 

 

Vruty a spojovací sortiment RAPI-TEC

12.01.2018

V naší prodejně v Pozořicích naleznete širokou nabídku produktů firmy RAPI-TEC.

Jedná se hlavně o nerezové vruty na montáž venkovních teras - dále pak veškerý spojovací materiál na pergoly, altány, vazby RD či dřevěné fasádní obklady.

OSMO, ILLBRUCK

10.01.2018

Nově jsme do nabídky zařadili barvy a ostaní produkty jednoho z nejkvalitnějších výrobců v tomto odvětví firmy OSMO, dále pak PUR pěny a tmely + další sortiment firmy ILLBRUCK.
Vše najdete v nové prodejně v Pozořicích.

PLAŤTE POHODLNĚ PLATEBNÍ KARTOU

08.12.2017

K nám nemusíte vozit hotovost - využijte možnost platit elektronicky pomocí platební karty.

Platby platební kartou nejsou nijak znevýhodněny oproti platbě v hotovosti na pokladně - neplatíte žádný manipulační poplatek.

Dřevěné terasy deckfloor

02.08.2017

GFX | bangkirai.jpgChcete mít u domu luxusní a praktický zpevněný prostor pro odpočinek, grilování a jiné činnosti? Nejlepší volbou je dřevěná terasa. Jde vlastně o rozšíření obytného prostoru mimo samotný dům a zároveň o plynulý mezistupeň vstupu do domu. Prohlédněte si nabídku našich dřevěných teras. Jsme přímí dovozci těchto terasových profilů - nekupujte zajíce v pytli - veškerý sortiment si můžete prohlédnou a osahat přímo u nás ve skladě v Pozořicích. Rádi Vám vše předvedeme.


Poptávkový/Objednávkový formulář