DŘEVO SPEKTRUM > Sortiment > Eurohranoly (Lepené hranoly)

Eurohranoly (Lepené hranoly)

Lepený eurohranol je ideálním materiálem pro výrobu oken a vstupních dveří. Pokud sháníte eurohhranoly, pak jste na správném místě. Vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní eurohranoly. Jedná se o lepený hranol fixní nebo cinkovaný, složený ze tří vrstev. Lamely eurohranolů jsou z kvalitního materiálu v radiálním řezu. Veškeré námi dodávané hranoly jsou vyráběny v souladu s parametry norem ČSN a DIN EN 204 D4.


Proč euro hranoly od nás?

Pro výrobu lepených euro hranolů používáme vysoce kvalitní dřevěné suroviny, které prochází vstupní revizní kontrolou. Stejně tak dbáme na metody a postupy, které používáme při výrobě lepených hranolů.
EurohranolyNaše eurohranoly jsou vyráběny klasicky jako třívrstvé s velmi odolnými krycími lamelami. Jejich výhodou je nejen dobrá cena a vysoká kvalita, ale především i požadovaná pevnost a testovaná stálost s ohledem na tvar.

Lepené hranoly jsou dostatečně vysušené dle normy, přičemž jsou lepeny kvalitním lepidlem, které zajišťuje tvarovou stálost a stabilitu hranolu.
Eurohranoly 

Výroba a distribuce eurohranolů v Brně

Jsme firma, která dodává eurohranoly v rámci celé ČR. Primárně se však orientujeme na dodávky eurohranolů pro Brno a okolí. Jsme ochotni zajistit po domluvě i přepravu lepených hranolů. Firmy působící v Brně mohou využít i našich dostatečných skladových zásob eurohranolů a přijít si osobně vybrat a seznámit se s kvalitou našeho materiálu.

Poptávkový/Objednávkový formulář