Natěry do interiéru

Máte rádi dřevo a váš interiér je jeho plný? Nezapomínejte na dřevěné povrchy nanést vhodný nátěr a pravidelně je udržovat. Díky ochranným barvám, voskům nebo olejům vám dřevo vydrží dlouhodobě krásné a nepoškozené.

 

V naší nabídce najdete nátěry od firmy OSMO, která vyrábí zdravotně nezávadné nátěry vysoké kvality na bázi přírodních olejů a vosků. Nátěry na dřevo vybírejte také podle typu dřeva, účelu použití a hlavně míry namáhání povrchů. Podlahy, které jsou denně vysoce namáhané potřebují odolný nátěr proti oděru či chemikáliím. Na dřevěný nábytek postačí nátěry, které poskytnou hezký estetický pohled.

 

Jak pečovat o dřevěné povrchy

Před každým nátěrem je důležité dřevo očistit od nečistot a mastných skvrn. Pokud již bylo dřevo lakované, je nutné původní lak odstranit.

Údržba interiérového dřeva

Nezbytnou součástí je také pravidelné údržba. Zapomeňte na hadry na podlahu nasáklé vodou s prostředkem na nádobí. Aby vám přípravky nanesené na dřevě dlouho vydržely, kupte si speciální vybavení šetrné ke dřevu. Najdete u nás celé údržbové sety pro podlahy nebo sady pro schody, spreje a údržbové pasty i čistící sety či mopy.

Výhody nátěrů OSMO do interiéru:

  • nátěry OSMO chrání dřevo zevnitř i zvenku a jsou přizpůsobené jeho vlastnostem
  • dřevo po použití nátěrů zůstává dlouhodobě hezké a elastické
  • nátěry do interiéru jsou na přírodní bázi a jsou povoleny do potravinářské oblasti
  • nátěry se dobře roztírají díky odaromatizovanému benzínu, který neobsahuje benzen
  • OSMO nátěry jsou vydatnější a výborně kryjí již při prvním nátěru díky vysokému podílu barevných pigmentů
  • s nátěry OSMO natřete na jeden nátěr dvakrát větší plochu než běžnými barvami
  • snadná renovace nátěrů bez celoplošného obrušování