Tvrdé voskové oleje na podlahy,schody a stoly

Schody a podlahy v každé domácnosti trpí vysokou každodenní zátěží a jejich pravidelná údržba je více než nutná. Dřevěné schody a podlahy působí v každém interiéru útulně a dodávají příjemnou atmosféru. Není výjimkou, že slouží i jako designový prvek uprostřed domu či bytu. Pomocí vhodných přípravků jim dodáte lesk a zintenzivníte přírodní barvu.

 

V našem sortimentu najdete vhodné nátěry na schody a podlahy OSMO, které jsou vyrobeny na bázi přírodních olejů a vosků. Podlahy a schody potřebují vysoce účinné nátěry, které navíc budou odolné proti chemickým přípravkům a také vodě, ke které přichází do styku během pravidelného úklidu.

Tvrdé voskové oleje na podlahy a schody

Tvrdé voskové oleje zanechávají silný film na povrchu dřeva, který zajišťuje vysokou odolnost proti oděru a také vlhku. Jsou vhodné pro namáhané plochy jako jsou stoly nebo schody. Tvrdé voskové oleje se svým vzhledem po aplikaci neliší od běžných olejů, ale chrání dřevo účinněji.

Čistý vosk na podlahy a schody

Čistý vosk je určen zejména na exotické dřeviny je jatoba, wenge apod. Tyto dřeviny se s oblibou používají na podlahy, protože jsou velmi odolné, ale také dražší. Chránit je můžete pomocí vhodných vosků jako je čistý vosk Osmo. Vosk proniká hluboko do struktury dřeva a na povrchu vytváří ochrannou vrstvu.